• Polityka Prywatności

Prawa autorskie

Wszelkie prawa do treści serwisu internetowego sklepu Ubrani.com.pl są zastrzeżone. Korzystanie z jakichkolwiek artykułów będących integralną częścią serwisu jest dozwolone pod warunkiem nienaruszania praw autorskich należących do Ubrani.com.pl.
Zdjęcia, grafika, teksty, nie mogą być powielane w celach komercyjnych w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób, przekształcane, linkowane lub wykorzystane bez uprzedniej zgody sklepu Ubrani.com.pl.

 

Bezpieczeństwo

Współpraca z naszymi Klientami to dla nas priorytet. Sklep gwarantuje swoim Klientom 100% bezpieczeństwa. Ubrani.com.pl dokłada wszelkich starań, aby wszystkie podane przez Klienta informacje pozostały bezpieczne w naszej bazie danych. Dostęp do nich mają tylko wyznaczeni pracownicy Sklepu. Dane wykorzystywane są wyłącznie do celów potrzebnych w ramach Sklepu. Każdy zarejestrowany Klient Sklepu, który założył konto, może w każdej chwili poprosić o jego usunięcie. Usunięcie danych zostanie zlikwidowane natychmiast. Dane zostaną usunięte z bazy Sklepu nieodwracalnie, nie będzie można ich odtworzyć.

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z nami: sklep@ubrani.com.pl